Elektronické cigarety Lost Vape Ursa Pocket

Elektronické cigarety Lost Vape Ursa PocketHledáte kompaktní a stylový pod systém, který vám kromě skvělého vape zážitku nabídne i zábavu? Pak je Lost Vape Ursa Pocket ideální volbou pro vás. Toto inovativní zařízení v sobě snoubí to nejlepší z obou světů - jednoduché používání a funkce podsystému s pokročilými možnostmi a herním prvkem, který vás zabaví na dlouhé chvíle.

Ursa Pocket se pyšní elegantním designem inspirovaným retro herními konzolemi a je vyroben z odolných materiálů, jako je hliníková slitina a plast. Díky kompaktním rozměrům a nízké váze se perfektně hodí do dlaně a snadno se vejde do kapsy. Srdcem Ursa Pocket je baterie s kapacitou 1200 mAh, která zaručuje celodenní provoz bez nutnosti dobíjení. Baterii nabijete pohodlně pomocí micro USB kabelu. Zařízení disponuje výkonem 5 - 30 W a nabízí plynulou regulaci výkonu pro dosažení perfektního vape zážitku dle vašich preferencí. Ovládání Ursa Pocket je velice intuitivní a snadné. Na 1,7" OLED displeji přehledně zobrazíte všechny důležité informace, jako je úroveň nabití baterie, nastavený výkon a zbývající kapacitu e-liquidu. Součástí Ursa Pocket je cartridge s kapacitou 2,5 ml, která se snadno plní vrchním plněním. Cartridge je kompatibilní s širokou škálou e-liquidů a nabízí skvělé podání chuti a husté mraky páry. Unikátním rysem Ursa Pocket je herní funkce, která vám zpestří chvíle vapování. Můžete si zahrát 3 jednoduché hry, které vám pomohou relaxovat a zbavit se stresu. Lost Vape Ursa Pocket je ideální volbou pro všechny vapery, kteří hledají kompaktní, stylový a zábavný pod systém s bohatou funkcí. Díky snadnému používání, skvělému vape zážitku a hernímu prvku je Ursa Pocket perfektní volbou pro začátečníky i zkušené vapery.


Nejprodávanější

Lost Vape Ursa Pocket Pod Kit (Silver Storm)
Lost Vape Ursa Pocket Pod Kit (Silver Storm)
Externí sklad (3 ks)
Kód: SN-ECIG-6634
 
799 Kč
Lost Vape Ursa Pocket Pod Kit (Silver Storm)
Novinka
799 Kč

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Pocket Pod KitLost Vape Ursa Pocket je moderně zpracovaná e-cigareta kombinující...

Kód: SN-ECIG-6634
1 položek celkem