Vítejte na ecigareta.eu, jsme na trhu již 13 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč! Věrnostní SLEVA až 5%! Slevový kupón ke každé objednávce!

Ochrana osobních údajů - GDPR

Veškeré nakládání a ochrana osobních údajů zákazníků elektronického obchodu ecigareta.eu, provozovaného společností by borak s.r.o., se řídí výhradně Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění na území ČR.

Zákazník svým svobodným rozhodnutím uzavřít smluvní vztah, případně vyplněním registračního formuláře, projevuje souhlas s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele elektronického obchodu ecigareta.eu a souhlasí se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů do databáze společnosti by borak s.r.o., která je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Dále souhlasí s jejich následným zpracováním pro obchodní a marketingové účely společnosti by borak s.r.o., mimo jiné pro nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o akcích, výrobcích a dalších aktivitách společnosti, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. 

Zákazník bere na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a svůj souhlas s užitím svých osobních údajů může kdykoliv písemně na adrese společnosti by borak s.r.o. odvolat. Má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na opravu těchto údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě písemného odvolání souhlasu s užitím svých osobních údajů se správce databáze ecigareta.eu zavazuje tyto údaje neprodleně z databáze odstranit a zničit.

Společnost by borak s.r.o. se zavazuje neposkytovat údaje, získané prostřednictvím elektronického obchodu ecigareta.eu, jiným subjektům. V případě pochybností o dodržování Zákonem o ochraně osobních údajů se každý zákazník může obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. 

Certifikace SSL

Pro zabezpečený protokol HTTPS stránek www.ecigareta.eu používáme vlastní certifikát SSL vystavený certifikační autoritou (CA), který bezpečně šifruje přenos dat mezi klientem a serverem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.