10 % SLEVA po registraci na 1 objednávku / Na trhu již 17 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč, 50 EUR! / Slevový kupón ke každé objednávce!

Elektronické cigarety Lost Vape Thelema Elite 40

Elektronická cigareta Lost Vape Thelema Elite 40Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit je výkonný a všestranný pod systém, který nabízí vynikající chuť a pohodlí. Základna zařízení je vyrobena z odolného hliníku a je k dispozici v několika barevných provedeních.

Zařízení je poháněno čipsetem Quest 2.0 a vestavěnou baterií o kapacitě 1400 mAh, která poskytuje bez problémů dostatek energie pro celý den vapingu. Samotný výkon zařízení je plně regulovatelný v rozmezí 5 - 40W. Baterii lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB-C. Veškeré informace o aktuálním nastavení a stavu baterie jsou zobrazeny na přehledném displeji. Thelema Elite 40 Pod Kit je kompatibilní s novými cartridgemi Lost Vape E-Plus, které mají objem 3 ml a jsou k dispozici ve dvou verzích, a to  s odolnou žhavící hlavou z nerezové oceli a žhavící hlavou typu Mesch Coil. Zařízení nabízí dvě možnosti spínání: tradiční tlačítkové spínání a autopotah. Díky tomu si jej může vybrat každý, ať už preferuje klasický způsob vapování nebo chce vapovat bez nutnosti stisknutí tlačítka.

Thelema Elite 40 Pod Kit je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají výkonný a všestranný pod systém, který nabízí vynikající chuť a pohodlí.


 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem