10 % SLEVA po registraci na 1 objednávku / Na trhu již 17 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč, 50 EUR! / Slevový kupón ke každé objednávce!

Elektronické cigarety OXVA Xlim SQ Pro

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ ProElektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro je vysoce designový, kompaktní a stylový Pod systém pro MTL i RDL styl vapování, který těží z obrovské interní baterie s kapacitou 1200 mAh, velkého 0,96 palcového barevného TFT displeje a široké nabídky plnitelných Pod Cartridgí Oxva Xlim. Xlim SQ Pro lze plnohodnotně přizpůsobit potřebám MTL, nebo RDL vapingu díky režimům Power a Smart, maximálnímu nastavitelnému výkonu 30 W a bočnímu ovládání airflow. Vyberte si z osmi různých barev a povrchových úprav, doplněných o rychlonabíjení typu USB-C a pohodlnou šňůrku pro praktické nošení.

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro je plně kompatibilní s rozsáhlou řadou Pod Cartridgí řady Oxva Xlim, včetně podů Xlim V2 s bočním plněním i zbrusu nových Xlim V3 s horním plněním. Výjimečná kompatibilita Pod Cartridgí řady Xlim vám dává svobodu volby mezi e-liquidy s volnou bází i oblíbenou nikotinovou solí a nabízí všestranný zážitek z vapingu od MTL po RDL.

Oxva Xlim SQ Pro Pod je elegantní zařízení, které nabízí širokou škálu možností pro individuální úpravu vapingu. Díky dvěma způsobům spínání, vlastní regulaci výkonu a podpoře Pod Cartridgí Xlim si každý najde to své. Výrobce navíc přidal praktickou boční regulaci airflow, která umožňuje nastavit tuhost potahu přesně podle vašich představ. Užívejte si tak MTL vaping, jak jste zvyklí, nebo experimentujte s jinými styly.


 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem