10 % SLEVA po registraci na 1 objednávku / Na trhu již 17 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč, 50 EUR! / Slevový kupón ke každé objednávce!

E-liquidy Nasty LIQ

Salt e-liquidy Nasty LIQ od Nasty Juice.Hledáte Salt e-liquidy, které uspokojí vaše chuťové pohárky a zároveň vám poskytnou příjemný a osvěžující zážitek? Pak je Nasty LIQ tou pravou volbou pro vás! Tato značka, která si získala srdce vaperů po celém světě, nabízí širokou škálu lahodných příchutí, které vás zaručeně uchvátí.

Nasty Juice se proslavila svými jedinečnými a rafinovanými příchutěmi, které vás uchvátí svou komplexností a věrností. Ať už dáváte přednost sladkým ovocným kombinacím, osvěžujícím mentolovým tónům, krémovým dezertům, tabákovým klasikám, nebo něčemu exotickému, Nasty LIQ pro vás má to pravé. Nasty Juice dbá na nejvyšší kvalitu všech surovin, které používá. Všechny e-liquidy Nasty LIQ jsou vyrobeny z farmaceutické kvality propylenglykolu a rostlinného glycerinu, a neobsahují žádné diacetyl ani acetoin. Nikotinová sůl je oproti běžnému (freebase) nikotinu upravená tak, že je hladší při vapování. To umožňuje e-liquidům s nikotinovou solí dosahovat vysoké nikotinové síly bez nepříjemného škrábání v krku, které je časté u freebase nikotinu. Díky tomu jsou e-liquidy s nikotinovou solí ideální pro začátečníky nebo pro ty, kteří chtějí rychle a intenzivně uspokojit svoji nikotinovou touhu.


 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem