Neohodnoceno

Clearomizér SvoëMesto Kayfun X MTL RTA (4ml) (Stříbrný)

Clearomizér SvoëMesto Kayfun X   - Airflow systém AEROKON, obrovský objem 4ml, upgradované vrchní plnění     Při návrhu nového clearomizéru Kayfun X čerpal prestižní výrobce SvoëMesto inspiraci z celé série Kayfun, která...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
19.06.2024
Externí sklad (5 ks)
Kód: SN-ND-4628
Značka: SvoëMesto
3 699 Kč
Kategorie: Clearomizery SvoëMesto Kayfun X
Hmotnost: 0.001 kg
Clearomizér SvoëMesto Kayfun X MTL RTA (4ml) (Stříbrný)
Sleva min 2% po registraci
Clearomizér SvoëMesto Kayfun X
 
- Airflow systém AEROKON, obrovský objem 4ml, upgradované vrchní plnění
 
 
Při návrhu nového clearomizéru Kayfun X čerpal prestižní výrobce SvoëMesto inspiraci z celé série Kayfun, která boří hranice vaperského světa už více než dekádu. SvoëMesto Kayfun X je pomyslným vyvrcholením této desetileté práce, na kterou může být výrobce patřičně hrdý. SvoëMesto Kayfun X MTL RTA nabídne nejen kvalitní a luxusní dílenské zpracování, ale také celou řadu povedených vychytávek v čele s inovativním AEROKON systémem a dalšími prvky, které byste od prémiového atomizéru očekávali. Konstrukčně je vyroben z prvotřídní nerezové oceli, které sekunduje kombinace materiálů, jako je POM, nebo polysulfon (PSU). Průměr atomizéru se zastavil na krásných 24 mm a díky závitu 510 ve spodní části je kompatibilní s naprostou většinou modů na dnešním trhu. Objem samotného tanku činí 4 ml, pojme tak dostatečné množství e-liquidu pro dlouhé hodiny nerušeného vapování. Pokud bude potřeba doplnit e-liquid, postačí jen vysunout top cap do strany a během pár vteřin doplnit e-liquid zpět.
 
V jádru atomizéru na vás potom čeká populární single-coil základna se dvěma protilehlými sloupky, s jejímž zprovozněním si budou hravě rozumět také začátečníci v oblasti DIY atomizérů. U základny najdete také samotný výstup vzduchu a vzduchový systém AEROKON. Jedná se o speciální vzduchový hrot, který je možné vysouvat a zasouvat otáčením samotného centrpinu. Díky tomu je dosaženo mnohem přesnější tuhosti výsledného potahu a prokreslenější chuti. Airflow je nastavitelné s průměrem mezi 0 - 1,8 mm, možnosti jsou skutečně rozsáhlé. Atomizér nabídne také populární regulaci juiceflow, tento systém můžete libovolně otevírat a zavírat vysouváním a zasouváním spodní části základny u centrpinu. SvoëMesto Kayfun X MTL RTA oplývá nezměrnou variabilitou a umožňuje všem uživatelům dosáhnout kýžené kvality potahu. Jedná se o prvotřídní atomizér, který cílí na ty nejnáročnější vyznavače MTL.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 44 mm
Průměr: 24 mm
Objem: 4 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
Airflow: interní systém AEROKON
Materiál: nerezová ocel SS316L + PSU + POM + PEEK
Kvalitní prémiové zpracování
 
Výrobce SvoëMesto je vždy jasnou zárukou kvality. Prémiovost produktu doslova číší z každého milimetru. Těšit se můžete na perfektně zpracovanou konstrukci z nerezové oceli SS316L, kterou doprovází materiály jako PSU a POM, nebo oblíbený a kvalitní PEEK izolátor v jádru. SvoëMesto je zkrátka špičkou na poli MTL vapingu.
Zbrusu nový systém plnění
 
SvoëMesto Kayfun X MTL RTA přichází s novým a upgradovaným systémem doplňování tanku. Samotný tank s objemem 4 ml tak hravě doplníte pouhým vysunutím vrchního top capu do strany a následným naplněním z lahvičky. Celý proces vám zabere jen několik málo vteřin, poté můžete opět začít vapovat.
Populární AEROKON airflow
 
Oblíbili jste si u atomizéru Lite Plus inovativní systém airflow s názvem AEROKON? Máme pro vás dobrou zprávu. Tento populární systém najdete také u atomizéru Kayfun X MTL RTA. Systém spočívá v jednoduché regulaci pomocí centrpinu, jehož otáčením vysouváte a zasouváte speciální vzduchový hrot, jehož vývod je umístěn přímo pod základnou. Výsledná chuť každého e-liquidu je výrazná, plná a dechberoucí. Airflow lze regulovat v šířce 0 mm - 1,8 mm.
Základna pro jednu spirálku
 
Uvnitř atomizéru Kayfun X MTL RTA na vás potom čeká oblíbená a nesmírně praktická základna single coil. Jednu spirálku do atomizéru umístíte hravě pomocí dvou protilehlých šroubků, proces instalace vám zabere jen několik málo minut a hravě si s ní budou rozumět také začátečníci na poli DIY, kteří hledají skutečně prémiový produkt pro každodenní využití.
Jednoduchá regulace juiceflow
 
Atomizér umožňuje také jednoduché a rychlé přepínání systému juiceflow ze stavu otevřeno na zavřeno jednoduchým vysunutím spodní základny se závitem. V jednom jediném kroku si tak můžete systém libovolně uzavírat, nebo otevírat. Máte tak naprostou kontrolu nad všemi aspekty tohoto bravurně navrženého clearomizéru.
Široká kompatibilita
 
Ve spodní části atomizéru na vás čeká oblíbený závit typu 510, díky čemuž je atomizér kompatibilní s drtivou většinou modů a baterií na současném trhu. Skvěle si bude rozumět nejen se složitějšími mody, ale také s praktičtějšími a jednoduššími zařízeními pro každodenní provoz. Závit se příjemně šroubuje a všechny součásti krásně doléhají.
Obsah balení:
 
1x clearomizér SvoëMesto Kayfun X MTL RTA (4 ml)
1x sada náhradních dílů
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: