1 hodnocení

Lost Vape Centaurus P200 Mod (Siren Swirl)

Elektronický grip Lost Vape Centaurus P200 ModPřizpůsobte vaping svým představám s modem Lost Vape Centaurus P200. Tento krásně zpracovaný mod nabídne strhující a úctyhodný výstupní výkon až 200W a ve spojení s nízkou...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
24.07.2024
Externí sklad (5 ks)
Kód: SN-ECIG-6640
Značka: Lost Vape
999 Kč
Kategorie: Gripy a mody Lost Vape Centaurus P200
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Elektronický grip Lost Vape Centaurus P200 Mod

Přizpůsobte vaping svým představám s modem Lost Vape Centaurus P200. Tento krásně zpracovaný mod nabídne strhující a úctyhodný výstupní výkon až 200W a ve spojení s nízkou hmotností těla tak dokáže uspokojit každodenní potřeby i těch nejnáročnějších vaperů. Díky profesionálně navrženým ovládacím prvkům umožňuje snadné a přesné vyladění potřebných parametrů a s pohonem na dvě externí baterie se vždy postará o ty nejlepší výsledky při vapování. Překonejte své hranice vapování i vy.

Parametry produktu:

Rozměry: 92.6 x 52.8 x 27 mm
Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)
Výstupní výkon: 5 - 200 W
Napětí baterií: 6.0 - 8.4 V
Čipset: Quest 2.0
Dobíjení: USB-C port (5V / 2.35A)
Závit: 510
Materiál: polykarbonát + zinková slitina + nerezová ocel
Váha: 106 g

Stylový design

Lost Vape Centaurus P200 je unikátně zpracovaný box mod s lehoučkou polykarbonátovou konstrukcí a originálními barevnými variacemi. Semi-transparentní konstrukce dodává celému modu nezaměnitelné vzezření a díky lehké konstrukci se bude navíc také snadno přenášet.

Slot pro dvě baterie

Odklopením bočního magnetického panelu objevíte slot pro vložení vlastních baterií. Mod P200 pracuje se dvěma bateriemi typu 18650. Díky pohonu na dvě baterie dodá vašemu atomizéru vždy dostatek proudu a postará se nejen o rychlý náběh žhavení, ale také o vysoký výkon.

Inovativní regulace výkonu

Právě samotný výkon, respektive jeho nastavení, je jedním z klíčových prvků celého modu. Grip není opatřen tradičním displejem a regulačními tlačítky. Ve spodní části se totiž nachází unikátní potenciometr s pěti stupni nastavení pro pohodlné zvýšení nebo snížení výstupního výkonu. Nastavení parametrů ještě nikdy nebylo snazší.

Podpora atomizérů 510

Ve vrchní části modu se nachází tradiční závit typu 510, díky čemuž je mod kompatibilní s drtivou většinou atomizérů na současném trhu. Hravě si poradí jak s tradičními atomizéry na tovární žhavící hlavy, tak také s DIY atomizéry pro vlastní spirálky. Horní část nedisponuje žádným zkosením, pro instalaci vašeho atomizéru tak máte dostatek prostoru a nemusíte se obávat nevzhledných přesahů ani u průměrově silnějších atomizérů.

Multifunkční tlačítko

Na bočním panelu se mimo potenciometr nachází také multifunkční tlačítko. To slouží pro zapnutí a vypnutí e-cigarety, pro spuštění samotného žhavení a pro snadné zjištění aktuálního stavu baterie. Model je vybaven praktickou LED diodou umístěnou právě ve spínacím tlačítku, pomocí jedné z pěti barev tak budete mít neustálý přehled o tom, na kolik procent máte své baterie nabité.

Kvalitní elektronika

O bezpečný provoz, hladký chod a rychlou odezvu při žhavení se stará populární čipset Quest 2.0. Díky této elektronice jste neustále chráněni během používání a zároveň se můžete těšit také na perfektní výsledky při vapování. Čip navíc zvládne podporu strhujícího výstupního výkonu, jenž dosahuje až 200W.

Obsah balení:

1x mod Lost Vape Centaurus P200
1x USB-C kabel pro nabíjení
1x uživatelský manuál

Součástí balení nejsou baterie 18650.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: