10 % SLEVA po registraci na 1 objednávku / Na trhu již 17 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč, 50 EUR! / Slevový kupón ke každé objednávce!

Vapování je nové kouření!

Chcete opravdu přestat kouřit a obáváte se, že to těžko zvládnete? Určitě víte, že kouření má několik závažných škodlivých negací a i přesto kouříte dál? Jste si jisti, že skutečně chcete přestat, ale nevíte jak? Tak to jste tu správně, nejprve trochu osvěty k zamyšlení, než si začnete vybírat z našeho obchodu.

 1. Kouření podstatně zvyšuje riziko výskytu srdečních chorob, způsobuje rakovinu plic a další závažné choroby, které mohou vážně ovlivnit nejenom Vaše zdraví, ale i zdraví ostatních lidí z Vašeho okolí, kteří se tak stávají pasivními kuřáky.
 2. Riskujete, že zemřete mnohem dříve než druzí, kteří tento návyk nemají. V naší republice denně umírá více jak padesát lidí na nemoci, u kterých byl původ právě tento zlozvyk.
 3. Neustálé zvyšování výdajů formou zdražování cigaret Vám ubírá možnost tyto nemalé finanční prostředky použít jinak, třeba ku prospěchu celé rodiny, či Vás samotných. Navíc dnes již přeci není kouření ani moderní, to slyšíte na každém kroku z různých reklam.

Kouření je vysoce návykové a Vy se stáváte jeho otrokem, navíc Vám nařizuje, že máte více kouřit, Vy mu však nedokážete říci ne. Při různých pokusech odvykání kouření chybí většinou pocit držení samotné cigarety a cigarety v ústech. Pro odolání proto většinou bývá nahrazován větším množství jídla a sladkostí, různými žvýkačkami a podobně. Dnes si již hodně lidí uvědomuje zdravotní rizika spojená s kouřením a stále přibývají i další, kteří se rozhodli kouření zanechat. Tak proč byste to nemohli být zrovna i Vy?

Elektronická cigareta není sice lék, ale jen náhražka, se kterou se můžete dostat až na nulový obsah nikotinu. Nikotin tak můžete mít částečně pod kontrolou, a nebo zcela přestat kouřit a pokud chcete, tak i držet cigaretu v ruce. To není zázrak, ale skutečnost s mnoha důkazy. To, že někde v tisku a ostatních médiích ohlásili: „ E-cigareta zázrak se nekoná “, nás přimělo k odpovědi:  Ne nekoná, jen šetří Vaše peníze, při vůli skončit s kouřením každému kuřákovi umožní dostat se bez větších potíží na poloviční spotřebu cigaret a pokud chcete můžete mít náplně s nulovým obsahem nikotinu, co k tomu dodat.

 Světová zdravotnická organizace (WHO) sice neví o žádných vědeckých důkazech, jež by potvrzovaly či vyvracely, že tato náhražka je bezpečným a efektivním nástrojem pro skončení s kouřením. Efektivní nástroj zatím nikdo nevynalezl, vždy musí být i vůle, nejedná se o lék, ale to bychom se zase opakovali, opravdu to není zázrak, to je fakt, který se nedá popřít ani nijak vyvrátit.

Proto také doporučujeme náplně s nulovým a nebo nízkým obsahem nikotinu, budete tím více šetřit svoje zdraví. Klinické testy WHO u všech těchto produktů nebyly a nemohly být doposud provedeny, protože nespadají do kategorie, která by to nařizovala, nejedná se totiž o lék. Každý lék však musí být velmi draze testován a testován a naše generace se ho v mnoha případech nedočká. Jestliže opravdu chcete omezit nikotin, můžete vyzkoušet naše absolutně jednoduché řešení.

Naše doporučení jak omezit nikotin ve čtyřech krocích:

 1. Vysoký obsah nikotinu – pro ty, co kouřili více jak 20ks denně
 2. Střední obsah nikotinu – pro ty, co kouřili méně jak 20ks denně
 3. Nízký obsah nikotinu – pro ty, co kouřili lehké cigarety
 4. Bez nikotinu – pro ty, co nikotin tolik nepotřebují a chtějí více šetřit své zdraví

Elektronické cigarety mohou být i bez nikotinu. Proto také doporučujeme náplně s nulovým obsahem nikotinu, náplně 16mg a 11mg se snažte používat jen krátkou dobu, můžete tak omezit nikotin rychleji.

Elektronické cigarety mají své výhody

 1. E-nabízí kouřit i s minimálním množstvím nikotinu.
 2. E-cigareta je použitelná i v nekuřáckém prostředí.
 3. E-cigareta nekuřákům nevadí.
 4. E-cigareta se nezapaluje a nehoří.

Elektronické cigarety také spoří Vaše peníze.

V každém případě šetří Vaše peníze a při vůli skončit s kouřením každému kuřákovi umožní dostat se bez větších potíží na poloviční spotřebu cigaret. 
Pokud chcete, můžete mít náplně s nulovým obsahem nikotinu a tím více šetřit svoje zdraví.

Elektronické cigarety v zahraničí

Pokud byste hledali důkaz o nízké škodlivosti ecigarety, tak je i od univ. profesora Dr. Bernda Mayera z Institutu pro lékárnické vědy odd. farmakologie a toxikologie (Karl-Franzens-Universität Graz).

Další informace které jsou také vědecky podloženy, pro zobrazení stačí kliknout na řádek níže:
Původní testy od univ. profesora Dr. Bernda Mayera z Institutu pro lékárnické vědy na složení náplní:
Rakouské povolení e-cigaret v zónách zákazu kouření z 16.10.2008:

Nejvíce podrobných informací je také z Nového Zelandu, kde Dr Murray dělal testy:
Test náplní: Cartridge Report 21.10.2008
Další test náplní: Cartridge Report 30.10.2008

Příjemné používání e-cigaret Vám přeje elektronická cigareta - ecigereta.eu

Upozorňujeme, že elektronická cigareta není žádný lék, neslouží k léčbě závislosti na nikotinu a je určena pouze pro dospělé (18+). Námi nabízené výrobky jsou certifikovány dle evropských norem CE, RoHs.