Neohodnoceno

Turock - Duke - Shake and Vape - 20ml

Pravá příchuť amerického středozápadu přichází s vynikajícím tabákovým aroma s plně vyzrálými a vzduchem sušenými listy Burley. Tuto jemnou a delikátní tabákovou chuť dokresluje jemný náznak neodolatelných oříškových tónů. Nejedná se o hotový e-liquid, ale o základní aromatickou složku, která se ředí se základní bází určenou pro míchání liquidů, případně hotovým nikotinovým boosterem. Objem lahvičky s příchutí 60ml / 20ml příchutě. Výrobce Turock. Vyrobeno v ČR. S&V příchuť Duke.
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Skladem (1 ks)
Kód: 997530
Značka: Turock
249 Kč
Kategorie: Shake & Vape příchutě - Turock (CZ)
Hmotnost: 0.001 kg
Celkový objem: 20 ml
Turock - Duke - Shake and Vape - 20ml, produktový obrázek.
Sleva min 2% po registraci

Ortodoxní zastánci tabákových příchutí dobře vědí, že jen kvalitní tabákové aroma jim může nabídnout alternativu k této těžce napodobitelné chuťi, plné jedinečných tónů, které nacházeli u klasického kouření, ať již klasických cigaret, nebo klasických doutníků a dýmek. Samotný základ Shake & Vape příchutí Turock je tvořen světlým, dokonale vysušeným tabákem s výraznou autentickou chutí, která však plně nepřebíjí lehce oříškově nasládlé, či dokonce příjemně chladivé tóny, které si u příchutí Turock také vychutnáte.

Pečlivá výroba příchutí Turock probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za neustálého dohledu používají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny produkty Turck jsou testovány akreditovanou laboratoří v ČR a jsou v souladu s požadavky EU.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 20ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 60ml lahvičky. Samotná příchuť Turock nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 60ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-4 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.


Klíčové vlastnosti

  • Vysoká autenticita aromat
  • Vyrobeno v České republice
  • Shake & Vape balení
  • Objem 60ml / 20ml příchutě

 

Parametry a specifikace S&V příchutí Turock


Typové zařazení

 

S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu

 

Česká republika (CZ)

Balení

 

60ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Obsah příchutě

20ml

Složení

 

Polypropylene glycol (E1520), aroma

Ideální doba zrání

 

2 - 4 dny

Název příchutě

Duke

Příchuť (Aroma)

 

Burley tabák

 

Pečlivá výroba

Pečlivá výroba příchutí Turock probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za neustálého dohledu používají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání.

prichut-turock-shake-and-vape-longfill-20ml-logo-clanek

 


S&V příchutě Turock

Samotný základ Shake & Vape příchutí Turock je tvořen světlým, dokonale vysušeným tabákem s výraznou autentickou chutí, která však plně nepřebíjí lehce oříškově nasládlé, či dokonce příjemně chladivé tóny, které si u příchutí Turock také vychutnáte.

 

prichut-turock-shake-and-vape-longfill-20ml-clanek-banner

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: