Neohodnoceno

Megafruit Juice - S&V - El Bucho Tobacco (Tabák El Bucho) - 10ml

El Bucho Tobacco je vynikající volbou pro vapery, kteří hledají autentickou a komplexní tabákovou příchuť. Jemná sladkost a pikantní kořeněná nota dodávají této příchuti hloubku a charakter. El Bucho Tobacco je ideální volbou pro milovníky vybraných tabákových příchutí. Příchuť v Shake and Vape balení, kdy můžete ihned po namíchání vapovat. Obsahuje 10ml příchutě v 60ml lahvičce s odnímatelným kapátkem. Nejedná se o hotový liquid a pro použití je potřeba naředit obsah příslušnou bází. Výrobce Ecigooo, Česká republika.
Můžeme doručit do:
24.07.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 8594253786542
Značka: Ecigooo
199 Kč
Kategorie: Shake & Vape příchutě - Megafruit Juice (CZ)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.027 kg
Celkový objem: 10 ml
Druh příchutě: Tabákové
Obsah nikotinu: 0mg
Příchuť: Tabák
Základní vlastnosti: Příchuť Shake & Vape

Výrobce Ecigooo přichází na trh s další řadou svých oblíbených Shake & Vape příchutí, tentokrát se samostatnou řadou Megafruit Juice. Jak už je z názvu patrné, jedná se o řadu ovocných příchutí, které rozhodně mají co nabídnout. Těšit se tak můžete na zajímavé ovocné kombinace, jakými jsou například červený pomeranč s mangem, nebo svěží černý rybíz z mentolem, vynikající borůvku se švestkami a mnoha jinými, které vznikly na základě preferencí a požadavků samotných uživatelů elektronických cigaret. Shake and Vape Megafruit Juice jsou dodávány v 60ml lahvičkách, které obsahují 10ml vysoce koncentrované příchutě.

"El Bucho Tobacco je vynikající volbou pro vapery, kteří hledají autentickou a komplexní tabákovou příchuť. Jemná sladkost a pikantní kořeněná nota dodávají této příchuti hloubku a charakter. El Bucho Tobacco je ideální volbou pro milovníky vybraných tabákových příchutí."

Samotná výroba S&V příchutí Megafruit Juice probíhá v České republice v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny příchutě Megafruit Juice jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 10ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 60ml lahvičky. Samotná příchuť Megafruit Juice nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 60ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-5 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno v ČR
  • Věrné podání chuti dle předlohy
  • Shake & Vape balení
  • Objem 60ml / 10ml příchutě

Megafruit Juice od Ecigooo

Výrobce Ecigooo přichází na trh s další řadou svých oblíbených Shake & Vape příchutí, tentokrát se samostatnou řadou Megafruit Juice. Jak už je z názvu patrné, jedná se o řadu ovocných příchutí, které rozhodně mají co nabídnout.

Megafruit Juice, logo výrobce.

Pro všechny milovníky ovocných příchutí

Těšit se tak můžete na zajímavé ovocné kombinace, jakými jsou například červený pomeranč s mangem, nebo svěží černý rybíz z mentolem, vynikající borůvku se švestkami a mnoha jinými, které vznikly na základě preferencí a požadavků samotných uživatelů elektronických cigaret. Shake and Vape Megafruit Juice jsou dodávány v 60ml lahvičkách, které obsahují 10ml vysoce koncentrované příchutě

 

Megafruit Juice, banner

 

Parametry a specifikace příchutí Ecigooo Megafruit Juice


Typové zařazení S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu Česká republika (ČR)

Balení 60ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Obsah příchutě 10ml

Složení Polypropylene glycol (E1520), aroma

Ideální doba zrání 2 - 5 dny (není však nutné)

Název příchutě El Bucho Tobacco

Příchuť (Aroma) Tabák El Bucho

 

Obsah balení

  • 1x balení uvedené příchutě

 

Kompatibilní příslušenství

  • Základní beznikotinové báze naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: