Neohodnoceno

VENIX - Litchi Z - 0mg

Už po několika málo potaženích se ocitnete v exotickém ráji. To je skutečná síla exotického liči, kterou si jen tak s jinou nespletete. Beznikotinová jednorázová elektronická cigareta s baterií o kapacitě 400mAh s vestavěnou cartridgí o objemu 2ml, která Vám dodá výkon až pro 700 potažení.
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 6974572219822
Značka: Venix
149 Kč –2 % 145 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Venix Classic
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Růžová
Celková délka: 100 - 110mm
Celkový průměr: 16 - 18mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
Druh příchutě: Ovocné
Kapacita baterie [mAh]: méně než 500mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Nelze (Jednorázové)
Náustek: Placatý
Obsah nikotinu: 0mg
Počet potažení: 700
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Příchuť: Liči
Regulace přívodu vzduchu: Ne
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Výkon (W): méně než 20W
Základní vlastnosti: Jednorázové cigarety
Závit baterie: Neobsahuje
Způsob aktivace: Automatické
Způsob plnění: Nelze doplňovat
Položka byla vyprodána…
VENIX - Litchi Z - 0mg, produktový obrázek.
Sleva min 2% po registraci
149 Kč –2 %

Jednorázové elektronické cigarety VeniX jsou další v řadě jednorázových elektronických cigaret, které jsou díky své jednoduchosti a velikosti velmi oblíbené u řady uživatelů, kteří chtějí vyzkoušet všechna pozitiva elektronického kouření, nebo již pro ostřílené vapery, kteří chtějí být diskrétní, například na místech, kde velká tvorba páry není tolik žádoucí. Právě pro tyto příležitosti je jednorázová e-cigareta ideálním společníkem. Jednorázovka VeniX je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 400mAh, se kterou dosáhnete při standardním potahování až neskutečných 700 potažení. Její rozměry jsou 104 x 16,5 x 16,5mm. Jednorázové elektronické cigarety VeniX jsou dodávány buďto jako nikotinové s obsahem nikotinu 18mg/ 1ml, nebo úplně beznikotinové, označovány přívlastkem "Z" Zero nicotine.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. Elektronická cigareta VeniX je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. VeniX je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům se lehce vejde do každé kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml kvalitního e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.

S vestavěnou baterií o kapacitě 400mAh, vám vydrží při klasickém způsobu používání až 700 potažení, což zaručuje dlouhodobé použití. Navíc se nemusíte trápit s nabíjením nebo výměnou samotné náplně, protože každá cigareta je navržena jako jednorázová, což Vám zajišťuje její větší hygieničnost a jednoduchý zážitek z kouření.

E-cigareta VeniX je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety VeniX jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Neobsahuje nikotin
  • Vestavná baterie 400mAh
  • Výdrž až 700 potažení

 

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety VeniX


Typové zařazení

 

Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce

 

VeniX

Obsah nikotinu

0 mg / 1 ml

Objem náplně 2 ml
Kapacita baterie 400mAh
Nabíjení Nelze nabíjet

Příchuť (Aroma)

 

Litchi Z (Liči)

Počet potažení

až 700

 

Jednodušší už to nebude

E-cigareta VeniX je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Jednorázové elektronické cigarety VeniX, logo výrobce.

 


Příchutě VeniX jsou velmi věrné předloze

Těšit se můžete až na 18 skvělých příchutí, které si ihned zamilujete. Mezi nejoblíbenější příchutě patří VeniX Apple, Venix Bana, Venix Pine coco, Venix Strawberry Kiwi, Venix Water melon, Venix Orange Soda, Venix Mango, Venix Grape a Venix Blue Raspberry. Každá z těchto příchutí zaručuje vynikající podání chuti a aroma, které splní požadavky každého zkušeného i začínajícího vapera. Jsme přesvědčeni, že z řady promyšlených příchutí VeniX si určitě vybere každý.

 

Jednorázové elektronické cigarety VeniX, banner.

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: