1 hodnocení

Vandy Vape BIIO Pod Kit (Marine Blue)

Elektronická cigareta Vandy Vape BIIO Pod KitVandy Vape BIIO Pod Kit je všestranný pod systém pro každodenní použití. E-cigareta je poháněna integrovanou baterií se strhující kapacitou 1000mAh pro uspokojení každodenních...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
19.06.2024
Externí sklad (5 ks)
Kód: SN-ECIG-6622
Značka: Vandy Vape
549 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Vandy Vape BIIO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Elektronická cigareta Vandy Vape BIIO Pod Kit

Vandy Vape BIIO Pod Kit je všestranný pod systém pro každodenní použití. E-cigareta je poháněna integrovanou baterií se strhující kapacitou 1000mAh pro uspokojení každodenních vaperských potřeb. Díky velkému displeji a možnosti nastavení výstupního výkonu umožňuje snadnou a regulaci všech hodnot a rychlou kontrolu všech potřebných parametrů. O co nejlepší chuť se potom stará platforma mesh cartridgí BIIO Pod s objemem 2ml, praktickým plněním a dlouhou životností, stejně jako praktický manuální systém regulace vzduchu. Vandy Vape BIIO Pod Kit se na poli kapesních pod systémů řadí mezi opravdovou špičku.

Parametry produktu:

Rozměry: 114.2 x 25 x 15 mm
Způsob potahování: MTL (klasické šlukování)
Metody spínání potahu: automatické & manuální
Výstupní výkon: 5 - 35 W (regulovatelný)
Kapacita baterie: 1000 mAh
Odpor cartridgeí v balení: 0.6 Ω / 0.8 Ω
Objem cartridgí v balení: 2 ml
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
Materiál: hliníková slitina + PCTG
Váha: 46.9 g

Elegantní zpracování

Vandy Vape BIIO Pod je stylově zpracovaná e-cigareta, která se pyšní lehkou konstrukcí z hliníkové slitiny, nízkou hmotností 46.9 g a praktickým velkým displejem na předním panelu. Díky tradičnímu dílenskému zpracování se navíc příjemně drží v dlani a pohodlně se užívá. K dostání je v moderních a hravých barvách, které doplní váš styl.

Praktické plnění

Plnění cartridgí BIIO Pod je nesmírně snadné a praktické. Výrobce umístil boční silikonovou záslepku do boční části, záslepka je umístěna nad kontaktem, cartridge tak nebude potřeba pro naplnění odpojovat z těla baterie. Díky této pohodlné možnosti plnění je užívání mnohem praktičtější, rychlejší a pohodlnější.

Přehledný displej

Hlavní výsadou zařízení je barevný TFT displej na předním panelu. Ten vás neustále informuje o stavu baterie, nastaveném výkonu, počtu potahů, odporu cartridge a čase posledního potahu. Díky barevnému rozhraní je nastavení jednodušší, než kdykoliv předtím.

Boční airflow

Pro nastavení optimální tuhosti potahování můžete u modelu BIIO Pod využít boční systém airflow s možností plynulé regulace. Jednoduchým pohybem prstu si tak upravíte přívod vzduchu a můžete si pohodlně užívat utaženější nebo volnější styl potahu.

Regulace výkonu

Obrovskou výhodou modelu BIIO Pod je možnost regulace výstupního výkonu. Ten lze regulovat v maximálním rozsahu 5 - 35 W. Zařízení je rovněž vybaveno praktickou funkcí inteligentní detekce odporu. Po připojení cartridge na tělo si tak změří odpor cartridge a nastaví doporučený výkon, přičemž zároveň omezí rozsah možného výkonu právě podle odporu cartridge, aby nedošlo k jejímu poškození.

Velká kapacita baterie

V jádru zařízení se nachází integrovaná baterie s obrovskou kapacitou 1000mAh pro dlouhé hodiny intenzivního vapování s minimem nabíjení. V případě nutnosti potom stačí pouze připojit USB-C kabel a baterii si můžete kdykoliv dobít. Lze dobíjet proudem až 1A.

Výrazné podání chuti

Elegantní e-cigareta Vandy Vape BIIO Pod Kit zprostředkuje mimořádné chuťové podání. Díky možnosti nastavení výstupního výkonu, plynulé regulaci airflow a prvotřídním cartridgím s inovativním mesh pletivem v jádru vytěžíte z každého e-liquidu maximum chuti. Skvěle si tak poradí nejen s jednosložkovými náplněmi, ale také s komplexnějšími mixy.

Obsah balení:

1x tělo Vandy Vape BIIO Pod (1000mAh)
1x cartridge Vandy Vape BIIO Pod (0.6Ω, 2ml)
1x cartridge Vandy Vape BIIO Pod (0.8Ω, 2ml)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: