Neohodnoceno

Elf Bar 600 V2 - 20mg - Banana ICE (Svěží banán)

Zralé tóny krémových banánů ve spojení s chladivým ledovým efektem, který vytváří osvěžující ovocný vape zážitek s příjemným krémovým závěrem. Inovovaný nástupce jedné z nejprodávanějších jednorázovek Elf Bar 600, tentokrát ve verzi V2. Druhá verze nyní disponuje baterií o kapacitě 360mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení. Elf Bar 600 V2 má nyní kovové tělo a inovovanou žhavící cívku QUAQ, což přináší ještě lepší požitek z vapování. Objem náplně 2ml, Obsah nikotinu 20mg /1ml Nic.salt (nikotinová sůl), odpor žhavící hlavy 1,5ohm. Výrobce Elfbar.
Můžeme doručit do:
24.07.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 6937643516121
Značka: Elf Bar
179 Kč –27 % 129 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Elf Bar 600 V2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Růžová, Žlutá
Celková délka: 100 - 110mm
Celkový průměr: 14 - 16mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
Druh příchutě: Ovocné, Chladivé
Kapacita baterie [mAh]: méně než 500mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Nelze (Jednorázové)
Náustek: Placatý
Obsah nikotinu: 20mg
Počet potažení: 600
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Příchuť: Chladivá složka (ICE), Banán
Regulace přívodu vzduchu: Ne
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Výkon (W): méně než 20W
Základní vlastnosti: Jednorázové cigarety
Závit baterie: Neobsahuje
Způsob aktivace: Automatické
Způsob plnění: Nelze doplňovat
Elf Bar 600 V2 - 20mg - Banana ICE (Svěží banán), produktový obrázek.
Sleva min 2% po registraci
179 Kč –27 %

Elf Bar 600 V2 je další v řadě jednorázových elektronických cigaret, které obsahují dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Elf Bar 600 V2 je zbrusu nová generace jednorázových e-cigaret, které jsou oproti první generaci od základu inovované a ekologičtější. E-cigareta Elf Bar 600 V2 se může nově pochlubit kovovým tělem, které je oproti předchůdci praktičtější a působí velmi elegantním dojmem. Nově disponuje menší baterií a především zcela novou technologií žhavení QUAQ s optimalizovanou spotřebou e-liquidu. Tato technologie má ultra jemné žhavení a účinnější koncentraci tepla v e-liquidu. Podle výrobce to umožňuje snížit spotřebu energie o 24 % a zvýšit účinnost využití e-liquidu o 8,5 %. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 360mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. Elf Bar 600 V2 je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. Elf Bar 600 V2 je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 106 x 16mm lehce se vejde do kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.

S vestavěnou baterií o kapacitě 360mAh, vám vydrží až 600 potažení. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta Elf Bar 600 V2 je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600 V2 jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Vestavná baterie 360mAh
  • Výdrž až 600 potažení

 

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety Elf Bar 600 V2


Typové zařazení

 

Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce

 

Elfbar

Obsah nikotinu

20 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně 2 ml
Kapacita baterie 360mAh
Nabíjení Nelze nabíjet

Příchuť (Aroma)

 

Banana ICE (Svěží banán)

Počet potažení

až 600

 

Nový systém žhavení

Elf Bar 600 V2 disponuje menší baterií a především zcela novou technologií žhavení QUAQ s optimalizovanou spotřebou e-liquidu. Tato technologie má ultra jemné žhavení a účinnější koncentraci tepla v e-liquidu. Podle výrobce to umožňuje snížit spotřebu energie o 24 % a zvýšit účinnost využití e-liquidu o 8,5 %. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 360mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení.

Elf Bar 600 V2, systém žhavení QUAQ

 


Příchutě Elfbar jsou velmi věrné předloze

Těšit se můžete až na 27 skvělých příchutí, které si ihned zamilujete. Ať již jde například o sladkou jahodovou příchuť s pořádnou porcí ledu, tak třeba ikonickou chuť osvěžujícího šťavnatého melounu. A co potom teprve Cotton Candy Ice, příchuť inspirovaná sladkou cukrovou vatou doplněnou o chladivou složku, která vyvolá dokonalý pocit svěžesti. Jsme přesvědčeni, že z řady promyšlených příchutí Elfbar si určitě vybere každý.

 

Elf Bar 600 V2, banner

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: