Klasické elektronické cigarety

Z čeho se tvoří umělá pára při potažení z ecigarety

Kouř je tvořen tekutinou, která obsahuje složku propylen glykol pro tvorbu umělé páry (kouře), pokud se atomizer zahřívá, tak je to známka toho, že funguje. V každém atomizeru je topné tělísko, které ohřívá kapalinu a tím uvolňuje propylen glykol, který tvoří umělou páru při potažení z ecigarety.
To, že se tvoří míň kouře, může být způsobeno:
1. záleží hodně jak jí držíte, jestli náhodou neucpáváte vzdušné otvory u závitu, dále je lepší držet cigaretu diodou (světýlkem) směrem mírně k zemi, aby mohla tekutina lépe k atomizeru a ne obráceně, tyto rady platí pro všechny ecigarety.
2. prázdná patrona (i nová se dá rychle vypotřebovat - obdoba spaření klasické cigarety) 
3. pravý opak prázdné patrony - došlo k přelití atomizeru.
4. vybitá baterie

Pokud je tedy atomizer vysušený, trvá dlouho než znovu tekutinu natáhne, pro větší kouř proto stačí kápnout kapku tekutiny na síťku atomizeru a použít novou náplň, pak je kouř zpět. 
V opačném případě je naopak moc přelitý a je potřeba ho nechat tak pár hodin vyschnout nebo profouknout atomizer dírkou v závitu přes ubrousek, tím se odstraní přebytečná tekutina.

 

Jak zvýšit kouřivost ecigarety tekutinou "E-Liquid"

Odpověď je jednoduchá, přímým kápnutím jedné kapky na atomizer, ale pozor na přelití, pokud si nejste jisti a omylem jste atomizer přelili, tak jej raději profoukněte.
Profouknutí mimo jiné pomáhá i pro důkladné pročištění vnitřních kanálků atomizeru.
Jak doplnit náplň tekutinou E-Liquid ?
V zásadě žádný výrobce toto nedoporučuje, ale je to možné.
U typů s kapslí v náustku budete potřebovat ještě kancelářskou sponku nebo drátek. 
Sponku narovnáte nebo použijete třeba jiný drátek a vytlačíte z náustku vnitřní kapsli, tu doplníte pár kapkami E-Liquid tekutinou. Necháte pár minut odstát a proces opakujete. Je potřeba, aby se tekutina pozvolna znovu nasákla do vnitřku kapsle.
Po naplnění kapsli opatrně zasunete do náustku a původní zátkou náplně usadíte na původní místo.
Tento proces lze opakovat zhruba 2x, pak je již výplň v náplni tak unavena (opotřebována), že již tekutinu v sobě neudrží.
U typů s kapslí mimo náustek platí to samé, pouze nepotřebujete kancelářskou sponku či drátek.

 

Elektronická cigareta je použitelná i v nekuřáckém prostředí.

Elektronické cigarety nekuřákům nemohou vadit, nezapalují se a nehoří, tato cigareta neprodukuje jedovaté zplodiny. Elektronické cigarety také spoří Vaše peníze.

 

Dovážíme pouze kvalitní certifikované a značkové elektronické inhalátory (ecigarety).