Vítejte na ecigareta.eu, jsme na trhu již 13 let! Doprava ZDARMA nad 1000,- kč! Věrnostní SLEVA až 5%! Slevový kupón ke každé objednávce!

Změnili jsme kabát!

painting-ecigareta-eu

Vážení zákazníci,

nejprve bych se Vám chtěl omluvit za komplikace vzniklé s předchozím nákupem na našem eshopu a v prodejně ecigareta.eu. Rakovina si bohužel vybrala svou daň a naše rodinná firma by borak s.r.o. čelila v krátké době hned dvěma fatálním změnám. Minulý rok náhle zemřel můj tatínek, pan Ivan Borák, původní jednatel a zakladatel společnosti. Moje maminka, paní Iva Boráková, se ihned chopila nového vedení společnosti s veškerou silou a elánem, které nesmírně obdivuji. Bohužel však i ona nečekaný boj s rakovinou prohrála. Jako odkaz mých rodičů jsem se rozhodl společnost převzít a nadále rozvíjet. Filosofie společnosti, za kterou moji rodiče stojí, neměníme. Naopak se na ni striktně soustředíme. 

Snažíte se snížit množství cigaret, které kouříte?  Snažíte se úplně přestat kouřit? Potřebujete, kouřit ale nemůžete? Nebo chcete jen zkusit něco jiného? Jsme tu pro Vás! Naším cílem je pomoci Vám v rozsahu našich možností. Zákazník je náš pán a tak se i u nás cítíte. Konzultace a snaha pomoci Vám je alfou a omegou našeho prodeje. Nabízíme  pomoc, vysokou kvalitu i nadstandardní servis již od roku 2007. Změnili jsme vzhled stránek eshopu a znovu otevřeli naši kamennou prodejnu. Vylepšili jsme náš věrnostní program a  neustále rozšiřujeme sortiment elektronických cigaret a jejich náplní.  

Vaší věrnosti si vážíme, a proto jsme se rozhodli Vám poděkovat formou slevy. Již registrovaní, stálí zákazníci automaticky získávají 5% slevu na nákup jak z eshopu tak z naší kamenné prodejny a nově registrovaným zákazníkům dáváme  3% slevu. Nakupujte u nás  a sbírejte body se svou bonusovou kartou. Za deset náplní dostanete tu jedenáctou jako dárek. Myslete pozitivně a věřte ve své cíle. Nikdy není pozdě jednat! 

S pozdravem a díkem,

Sven Borak
jednatel společnosti by borak sr.o.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.